+370 698 86711 - GIEDRIUS INFO@DREMA.LT

MŪSŲ PROJEKTAI (LIETUVA)

01

Festool įrankių parduotuvė

Festool įrankių ir Festool įrankių priedų parduotuvė. Įrankiai mėgėjams ir profesionalams. Platus, daugelyje šalių žinomo ir įrankių naudotojų dėl savo išskirtinių savybių ypač mėgstamo, prekinio ženklo Festool, įrankių asortimentas. Visapusiška ir aiški informacija apie kiekvieną prekę. Kiekvienas užklausimas yra laukiamas – parašykite ar paskambinkite specialistams, kurie padės pasirinkti įrankį, maksimaliai atitinkantį poreikius.

02

Metabo įrankių parduotuvė

Vien tik Metabo įrankių parduotuvė. Viskas vienoje vietoje greitai ir patogiai. Mūsų aukštos kvalifikacijos personalas, turintis ilgametę prekybos medienos apdirbimo įrankiais patirtį, renkankasi prekių gamintojus, skirdamas pagrindinį dėmesį prekių kokybei, ilgametėms gamybos tradicijoms ir prekinio ženklo populiarumui, todėl pristato tik gerai žinomus ir gerą vardą užsitikrinusius prekinius ženklus. Tarp jų patenka ir platus Metabo įrankių, įrangos ir priedų įrankiams asortimentas.

03

Bosch įrankių parduotuvė

Bosch įrankių ir priedų parduotuvė. Platus asortimentas. Bosch įrankių mėlynoji linija, tai įrankiai skirti profesionalams, kurie yra ypač tikslūs, galingi ir patvarūs ir leidžia pasiekti puikius darbo rezultatus. Žalioji Bosch įrankių linija skirta buičiai, namų ūkiui, sodui, kurie yra optimalios kokybės ir geros kainos derinys.

04

Žaidimų kėdžių parduotuvė

Kėdės žaidėjams, biurams, vaikams, paugliams. Tikrai puikios kėdės už gerą kainą. Žaidimų kėdės, pasižyminčios išskirtiniu dizainu ir ergonominiais sprendimais, skirtos ne tik ilgoms žaidimų valandoms, bet ir ilgam darbui biure. Taip pat siūlomas išskirtinis ergonominių biuro kėdžių asortimentas, ypač patraukliomis kainomis. Pritaikant ergonomikos principus darbo vietose, pagerinsite darbuotojų sveikatą ir padidinsite produktyvumą. Pristatome tai, kas įneš pokyčius į darbo aplinką.

05

Distiliatorių parduotuvė

Žmonėms kuriems rūpi jų sveikata - iš Australijos ir Europos importuojame puikius vandens distiliatorius. Sveiko vandens gamybai. Gerkite kokybišką vandenį be nuosėdų ir priemaišų. 

06

Trintuvų ir sulčiaspaudžių parduotuvė

Smulkintuvai (trintuvai) ir sulčiaspaudės jūsų sveikai gyvensenai. Aukščiausios kokybės produktai, kurie sukurti tik iš aukščiausios kokybės dalių ir medžiagų. Tyliausi, efektyviausi ir neįtikėtinai patikimi.

07

Natūralių maisto papildų parduotuvė

 

Spirulina, chlorelė, miežių želmenys, kviečių želmenys ir daugiau sveikų ir natūralių maisto papildų. Vivanutria natūralūs maisto papildai: milteliai, tabletės, kapsulės, sėklos. Šveicariška kokybė. Geros kainos, greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Prekių papildai - notifikuoti Lietuvoje.

 

08

Skvosas.lt

Parduotuvė, skirta sveikiausiai sporto šakai pagal Forbes, skvošas - greitai populiarėjanti sporto šaka Lietuvoje. Prisidėdami prie didesnio skvošo inventoriaus, aprangos bei kitų prekių pasiūlos, sukūrėme ir keletą funkcijų apjungiančią sistemą, kurią sudaro: informacija apie skvošo žaidimą, jo ypatybes bei naujienos, platforma kuriame visi norintys gali nemokamai talpinti skelbimus apie savo parduodamas skvošo prekes ir elektroninė skvošo prekių parduotuvė.

09

Paplūdimio tenisas - mūsų aistra

Smėlis, saulė, sportas - kas gali būti geriau. Pradėkit žaisti paplūdimio tenisą! Parduotuvėje rasi paplūdimio teniso raketes, tinklus, paplūdimio teniso aikštelių ribas, aprangą, aksesuarus: kamuoliukus, rakečių priedus, gripų juostas, paplūdimio teniso krepšius, kuprines.

10

LikeBike - vienaračiai ir elektriniai paspirtukai

 

LikeBike Kaunas įkvėpė mus sukurti vienaračių ir elektrinių paspirtukų parduotuvę, skirtą ne tik kauniečiams. Specializuotoje parduotuvėje - vienaračiai ir elektriniai paspirtukai geriausiomis kainomis.

 

Draugystes 15N

Sveiki!

Pradėkime kažką naujo?!

Mes esame atviri įvairiems pasiūlymams - bendradarbiaukime ir būkime naudingi vienas kitam bei Lietuvai.

Pin It on Pinterest

Share This