+370 698 86711 - GIEDRIUS INFO@DREMA.LT

MŪSŲ PROJEKTAI (LIETUVA)

OSMOSAS

Atvirkštinio osmoso parduotuvė

Siūlme optimaliausius vandens gryninimo sprendimus namams, biurams, įmonėms.  Ypač didelį dėmesį skiriame buitinei vandens valymo įrangai bei naujausioms jos technologijoms.  Mūsų asortimente rasite vandens gryninimo filtrų, distiliavimo įrenginių, osmosinių sistemų, prietaisų vandens dezinfekavimui, prisotinimui vandeniliu ir kitų. Nes vanduo yra gyvybė.

VANDUO

Distiliatorių parduotuvė

Žmonėms kuriems rūpi jų sveikata - iš Australijos ir Europos importuojame puikius vandens distiliatorius. Sveiko vandens gamybai. Gerkite kokybišką vandenį be nuosėdų ir priemaišų. 

ZeroWater

Oficiali Zerowater filtrų parduotuvė

Esame ZEROWATER vandens filtrų platintojai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Jeigu pavargote nešti švarų vandenį į namus iš parduotuvių plastikiniuose buteliuose - šį klausimą padės išspręsti kokybiški JAV pagaminti ZeroWater vandens filtrai.  ZeroWater filtravimo sistema apjungia penkias sudėtingas technologijas, kad tiektų Jums puikaus skonio vandenį.

FTOOL.LT

Festool įrankių parduotuvė

Festool įrankių ir Festool įrankių priedų parduotuvė. Įrankiai mėgėjams ir profesionalams. Platus, daugelyje šalių žinomo ir įrankių naudotojų dėl savo išskirtinių savybių ypač mėgstamo, prekinio ženklo Festool, įrankių asortimentas. Visapusiška ir aiški informacija apie kiekvieną prekę. 

BLEND.LT

Trintuvų ir sulčiaspaudžių parduotuvė

Smulkintuvai (trintuvai) ir sulčiaspaudės jūsų sveikai gyvensenai. Aukščiausios kokybės produktai, kurie sukurti tik iš aukščiausios kokybės dalių ir medžiagų. Tyliausi, efektyviausi ir neįtikėtinai patikimi.

VIVA24.LT

Sveikatos namai

Prekiaujame aplinkos kontrolės prietaisais, apsauga nuo elektromagnetinės spinduliuotės „Neitronik“. Čia rasite ne tik maisto papildų, įrenginių, reikalingų sveikam gyvenimo būdui, tokių kaip buitiniai aliejaus spaudimo presai, bet ir literatūros sveikos mitybos ir gyvensenos temomis. 

GUVEINIS

Guveinis.lt

Prekiaujame funkciniu maisto produktu pagamintu iš pūslėtojo guveinio - fukusu. Pūslėtasis guveinis turi daugybę prevencinių ir gydomųjų savybių. Taip yra dėl jame esančio didelio kiekio lengvai įsisavinamos formos biologiškai aktyvių medžiagų: alginatų, fukoidano, makro ir mikroelementų bei vitaminų.

SPORTAS

Paplūdimio tenisas - mūsų aistra

Smėlis, saulė, sportas - kas gali būti geriau. Pradėkit žaisti paplūdimio tenisą! Parduotuvėje rasi paplūdimio teniso raketes, tinklus, paplūdimio teniso aikštelių ribas, aprangą, aksesuarus: kamuoliukus, rakečių priedus, gripų juostas, paplūdimio teniso krepšius, kuprines.

LIKEBIKE

LikeBike - vienaračiai ir elektriniai paspirtukai

LikeBike Kaunas įkvėpė mus sukurti vienaračių ir elektrinių paspirtukų parduotuvę, skirtą ne tik kauniečiams. Specializuotoje parduotuvėje - vienaračiai ir elektriniai paspirtukai geriausiomis kainomis.

Savanoriu pr. 175

Sveiki!

Pradėkime kažką naujo?!

Mes esame atviri įvairiems pasiūlymams - bendradarbiaukime ir būkime naudingi vienas kitam bei Lietuvai.

Pin It on Pinterest

Share This